מרכז כנסים


מרכז אולמות אירועים בשרון מול הפארק מזמין אתכם לערוך את האירוע שלכם. אנו חושבים על כל הפרטים בין אם הגדולים ובין אם הקטנים ביותר. אצלנו תמצאו חנייה בשפע, עיצוב מודרני ומושקע ושירות אישי ומקצועי. כל הלקוחות הבוחרים בנו עבור הכנס שלהם נהנים מסיוע רב בכל תחומי ארגון הכנס. אנו מלווים אתכם באופן צמוד מרגע החלטתכם לערוך את האירוע אצלנו, ועד לסיומו המוצלח.     

מרכז כנסים
לכנסים מקצועיים, שיווקיים ופוליטיים ישנה חשיבות רבה מאוד באשר לפעילותה של חברה, עמותה או ארגון. סוג הצלחתם של מרבית הכנסים טמון במרכז כנסים שבו נערך. אם המקום עצמו נעים, נוח ועובדיו מעניקים שירות מקצועי, אין שום סיבה שהאירוע לא יוכתר בהצלחה. ישנם כמה פרמטרים חשובים שיש להתייחס אליהם בעת בחירת מרכז כנסים. 
 
גודלו של מרכז הכנסים

גודל המבנה צריך להתאים למספר המוזמנים, שכן מקום מרווח יותר ייצור תחושה עלובה כאילו מוזמנים רבים לא הגיעו, ואילו מקום צפוף מדי יוביל למצב שבו אנשים יהיה עצבניים בשל מחסור במקום, וזה לא תורם להצלחת האירוע. כך למשל, אם יש לכם 200 מוזמנים, תפנו למרכז כנסים המארח 250-300 איש ולא לכזה המאכלס 1000 איש. לחילופין, אם לכנס שלכם הוזמנו 800 איש, אין לכם שום סיבה לפנות למרכז כנסים שמאכלס 300 איש. בחירת המרחב הנכון לאירוע זה השלב הראשון להצלחה. 
                 
חניה זמינה לכולם
חניה זה אחד המקומות הכאובים ביותר עבור כל תושבי המרכז, ולכן חשוב ביותר שחניה לא תהווה שיקול עבור באי הכנס. מחסור בחניה מוליד מריבות והמריבות הללו לא תורמות להעלאת מצב הרוח. מצב רוחם של המוזמנים זה לא דבר של מה בכך, ויש לחשוב על העניין לעומק. אם אנשים יהיו עצבניים בשל מריבות חניה, קשה יהיה לרצות אותם בהמשך היום.
 
מראה מרכז הכנסים
זכרו שכנס זה הזמן של המוזמנים לנוח מעבודות היומיום הרגילות, ולכן הציפייה היא לאווירה של יופי, נינוחות ולהרבה אוכל טוב. מכאן שנושא עיצוב האולם הוא נושא חשוב ביותר בבחירת מרכז כנסים לאירוע שלכם. פרחים, אביזרי קישוט ואולי אפילו מתנות שיווקיות שונות יתרמו משמעותית לאווירה ולמראה של הכנס. 
    
ציוד הכרחי
חשוב ביותר שמרכז כנסים יהיה מאובזר בכל הציוד הטכנולוגי לו אתם יכולים להזדקק. הכוונה היא למקרן המחובר למחשב, מסך גדול עליו יעבוד המקרן, מערכת שמע מפותחת והכי חשוב, מישהו שיודע להפעיל את כל זה. כולנו ישבנו בכנסים מביכים בהם המרצה היה צריך להתחיל את ההרצאה ב- 10:00 אך בשל חוסר היכולת שלו להפעיל את כל המכשירים המתוחכמים, הוא מתחיל רק ב- 10:30. דבר שכזה מעכב את כל לוח הזמנים של הכנס ואף אחד לא שמח מדי מהעניין.
 


Clickweb Logo