בריתות בשרון


אם אתם מתגוררים באזור השרון, ונולדו לכם לא מזמן תינוק או תינוקת חדשים, קודם כל נרצה לברך אתכם במזל טוב. הולדת בן או בת (וגם נכד או נכדה) היא תמיד אירוע מרגש שאין כמותו, אירוע שצריך לחגוג בצורה מיוחדת במינה.
אם נולד לכם בן, ותרצו לקיים חגיגה לכבוד המאורע המרגש, הרי שכבר שמונה ימים לאחר הלידה תצטרכו לקיים את אחד האירועים המרגשים והקדושים בחיים – הברית. לכן, חשוב שמייד לאחר הלידה, שאנו תקווה שעברה בשלום ובבריאות לאם ולתינוק, הבעל ושאר בני המשפחה יצטרכו להחליט באיזה מקום תתקיים החגיגה. מרכז אולמות אירועים בשרון מול הפארק הממוקם ברעננה מציע לכם מקום מקסים לקיום אירועי בריתות בשרון, באווירה נפלאה ובאלגנטיות הראויה. זאת משום שאנו מאמינים, שבריתות בשרון ובכלל, צריכות להתקיים באולם ולא בגן, על מנת שלא להוציא את התינוק הקטן אל האוויר הפתוח בשלב כל כך מוקדם לחייו, וחשוב שתתקיימנה באולם בריתות בשרון, המתאים במיוחד לקיום חגיגות ברית או בריתה.                                            
  
    

בריתות בשרון  – האולם הנכון
אנו מאמינים, שאולם מתאים לקיום בריתות בשרון או בריתה בשרון, צריך להיות אולם מעוצב באלגנטיות, ולהשרות תחושת חמימות עליכם ועל האורחים שלכם. אנו מאמינים, שאולם לקיום בריתות בשרון צריך להיות כזה, המציע תפריט מגוון כולל אפשרות להזמנת מנות גלאט כושר, עבור האורחים הדתיים באירוע. אנו מאמינים, שאולם לקיום ברית או בריתה בשרון צריך להיות כזה, המתאים בגודלו לכמות המוזמנים. אחרי הכול – לא יהיה נעים אם לחלק מהמוזמנים שלכם לא יהיה מקום באולם, כמו שלא יהיה נעים אם יהיו מעט מוזמנים בחלל מאוד גדול. אנו מאמינים, שבריתה בשרון או ברית בשרון צריכה להתקיים באולם אירועים בשרון, שהצוות שלו הוא צוות מנצח שיעמוד לשירותכם לפני האירוע, במהלך האירוע וגם בסיום האירוע, על מנת להבטיח שהכול בסדר ושאתם מרוצים. "מול הפארק" הוא אולם יחיד ומיוחד: אולם מרווח ומפנק, עם מולטימדיה חדשנית ומתקדמת (תאורה, הגברה ומסכים), עם מרפסת פסטורלית ונעימה, עם חניה צמודה חינם, עם גישה נוחה ועוד. ניתן לקיים את כל סוגי האירועים מ- 50 איש ועד 250 אורחים. הצוות המקצועי של "מול הפארק" ילווה אתכם לפני האירוע ובמהלכו, וידאג לכל פרט ועניין לו תזדקקו, עד לסיומו המוצלח של האירוע. בנוסף, "מול הפארק" מציעה תפריט בשרי עשיר ומגוון, הכולל אפשרות לכשרות למהדרין. בגלל כל הסיבות האלה, וסיבות נוספות, אנחנו בטוחים שאולם "מול הפארק" הוא האולם הנכון לקיום בריתות בשרון ובריתה בשרון. שיהיה במזל וניפגש בשמחות! Clickweb Logo