אירועים בשרון - מול הפארק רעננה


חוגגים אירוע משמח, בשעה טובה ומוצלחת?
 
"מול הפארק - אולמות אירועים בשרון" חוגג יחד איתכם! 

 • אולם המרכזי הגדול "מול הפארק", מיועד לאירועים ולכנסים של עד 250 מוזמנים.
 • טרקלין כניסה לעריכת קבלת פנים עם בר קוקטיילים 
 • מרפסת פתוחה ורחבה
חניה חופשית במתחם 
  
מדוע דווקא אולמות אירועים בשרון?
 
מכיוון שאזור השרון הוא אזור מרכזי בישראל, הנמצא 10 דקות נסיעה מכל ערי גוש דן ויישוביו. "מול הפארק" משמש כאולם אירועים וכמרכז כנסים באזור השרון. אנו מעמידים לרשותכם אולמות אירועים מפוארים, לצד מרכזי כנסים מרהיבים – והכול בהתאמה אישית לצרכים שלכם.
לא משנה מה אתם חוגגים, כי אצלנו תקבלו מענה מקצועי לכל דרישה: מחתונה עד כנס עסקי. האולמות שלנו מצוידים בציוד המתקדם ביותר, הן בתחום הסאונד והן בתחום הוויזואל (מקרנים, מסך ענק ועוד).  כמו כן העיצוב המרהיב והאווירה האקסקלוסיבית בכל אולם, מבטיחים לכם ולאורחים חוויה בלתי נשכחת.

אולם אירועים באזור השרון – זה הפתרון!
 
אולמות האירועים "מול הפארק" מציעים תפריט בשרי עשיר, כשר למהדרין (בהשגחת רבנות רעננה). ניתן להכין תפריט סטנדרטי או תפריט בהתאמה אישית מלאה, בהתאם לדרישותיכם, לטיב האירוע וכן לסוג האורחים שלכם.
כאשר אתם עורכים אירוע או כנס ב"מול הפארק - אולם אירועים בשרון", אתם נהנים מכל היתרונות תחת קורת גג אחת. גם מיקום נוח ונגיש, גם חניה בשפע לאורחי המקום וגם אוכל משובח, בהתחייבות.
כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להגיע, לטעום ולהתנסות. ההנאה כולה שלכם.
 
כנסים ואירועים עסקיים בשרון
 
רוצים לערוך כנס מקצועי? מעוניינים להכין תערוכה בתחום מומחיותכם? מרכז הכנסים והאירועים של "מול הפארק" זמינים לכם בכל מצב.
שלושת הדברים הכי חשובים באירועים עסקיים, הם המיקום, תוכן האירוע וכן התכנון וההפקה. מרגע שסגרנו על אירוח הכנס באולמי "מול הפארק", אנו נעמיד
לרשותכם אנשי מקצוע שיטפלו בכל – מהציוד והבמות, ועד לשיווק האירוע, האוכל ועוד.
 
במידת הצורך, אף נסייע לכם גם בתכנון התקציב המיועד לאירוע או לכנס. הדבר חשוב במיוחד על מנת לא להגיע לחריגה תקציבית שעלולה לעלות לכם ביוקר, מכל בחינה. אתם תביאו לנו את הדרישות שלכם, ואנחנו נוודא שהכול יתמלא ויתרחש לשביעות רצונכם.
 
למידע נוסף ולהזמנות – חייגו 09-7712111, 
 
נשמח לעמוד לרשותכם, צוות "מול הפארק".
 


Clickweb Logo