איך בוחרים אולם אירועים? מול הפארק רעננה - אולם אירועים בשרון


מול הפארק – אולם שיש בו הכול
מול הפארק הנו אחד מתוך אולמות אירועים בשרון רבים, אבל יחיד ומיוחד במינו. האולם עונה על כל הפרמטרים הדרושים לבחירה נכונה של אולם אירועים בשרון, ובהם נוחות הגעה, קייטרינג כשר הכולל מטעמים ערבים לחך, אולמות בשלושה גדלים להתאמה מלאה של גודל האולם לכמות המוזמנים ואת כל המערכות והאביזרים הדרושים לקיומו של אירוע מכל סוג.
הצוות המקצועי של "מול הפארק" ישמח לעמוד לשירותכם ולפעול ללא ליאות לשם הצלחת האירוע שלכם. שיהיה הרבה מזל טוב ובהצלחה!     
         
   
       
איך בוחרים אולם אירועים?
אין ספק, שאחד הנושאים המרכזיים שעולים במסגרת תכנון של אירוע, ולא משנה אם מדובר באירוע משפחתי כמו חתונה, ברית, חגיגת בר/בת מצווה ועוד או באירוע עסקי כגון כנס, אירוע חברה וכד', הוא הרצון העז לבחור במקום שמתאים בדיוק לעריכת האירוע. כך למשל, אם מדובר באירוע פרטי של משפחה המתגוררת ברעננה, הרי שהבחירה תצטרך להיות, מן הסתם, מבין אולמות אירועים בשרון. אבל, מכיוון שישנם הרבה כאלה, צריך יהיה לגשת אליהם ולבחור מתוכם את זה שיתאים ביותר לצורכי האירוע ולהעדפות בעליו.
הנה לפניכם רשימת פרמטרים שעל פיהם מומלץ לבחור אולם אירועים, בין אם מדובר בבחירה מתוך אולמות אירועים בשרון ובין אם בבחירה מתוך שפע האולמות הנמצאים בכל רחבי הארץ:

קלות הגעה – חשוב מאוד לבחור באולם אשר יש אליו נגישות קלה. פעמים רבות אורחים מוותרים על השתתפותם באירוע לא מכיוון שהם לא מעוניינים להגיע, אלא משום שהם יודעים שאפשרויות ההגעה למקום כרוכות בנסיעה בשבילי עפר חשוכים או בהגעה למקומות שעבורם הינם חשוכי-אל. בחירה במקום שאפר להגיע אליו בקלות, אפילו בתחבורה הציבורית, ושאינו מצריך חיפושים ושיטוטים עד שמגיעים לחניה, תאפשר לכולם להגיע ולהשתתף באירוע שלכם.
 
קייטרינג כשר – גם אם רוב האורחים שלכם אינם דתיים במלוא מובן המילה, חשוב לזכור שרבים מהם בוודאי שומרי מסורת ומקפידים על שמירת כשרות. לכן, חשוב מאוד לבחור חברת קייטרינג שתספק כמובן קייטרינג שיהיה מגוון ואיכותי (שהרי על זה ידברו עוד הרבה אחרי שהאירוע יסתיים), אבל שיהיה גם כשר, להנאת כל האורחים.

גודל המקום – חשוב מאוד לבחור מקום המתאים בגודלו למספר האנשים שעתידים להשתתף באירוע. זאת משום שבחירת אולם קטן מדיי עלולה לגרום לצפיפות ולחוסר נוחות, ואף לעזיבה מוקדמת של חלק מהמשתתפים. מאידך, בחירת אולם גדול יותר מדיי, עלולה ליצור תחושה של ריחוק בין המשתתפים ולאבד מהאינטימיות שדרושה כמעט בכל סוג של אירוע. בחירת מקום שמתאים בגודלו לכמות המוזמנים תאפשר לכולם, וכמובן גם לכם, את ההנאה המושלמת.

אבזור מתאים – חשוב לבחור מקום שמצוי בו כל האבזור המתאים הדרוש לקיום האירוע שלכם. כך למשל, אם מדובר בכנס, חשוב לבחור מקום שיכול לספק לכם ציוד הקרנה וציוד שמע מתאים, ואם מדובר באירוע פרטי חשוב לברר מראש אילו שירותים מציע המקום עצמו (הגברה, תאורה וכד').
 


Clickweb Logo