אירועים קטנים - מול הפארק ברעננה


תחום האירועים בישראל עובר תמורות גדולות בשנים האחרונות. ההתקדמות של יכולת החיפוש בזכות האינטרנט והמדיה הדיגיטלית, והאהבה שלנו לארח ולשמוח עם הקרובים אלינו, לא רק ששיפרה את המיומנות של אולמות וגני האירועים, אלא שגם יצרה ניואנסים קטנים יותר המבחינים בין מקום לאירוע אחד למשנהו.

בהתייחס לאבחנות החדשות בין המקומות לאירועים, בואו נדבר רגע על ההבדל שבין אולמות אירועים גדולים, אלו שבהם ביקרתם קרוב לוודאי בחתונה נפלאה ומרגשת, לבין מקומות קטנים יותר, אלו שסביר להניח שהייתם אורחים בהם באירועי בריתות, בר מצווה, אירוע עסקיי, או חינה שמחה וצוהלת.

נשאל בעצם מהסוף להתחלה. למה לא לקיים אירוע קטן, נאמר ל-100 אורחים, בגן אירועים מרשים ומלבלבל, עם אולם לאירוע גדול ומתקדם? התשובה המרכזית לכך פשוטה. במקום גדול, מפואר ככל שיהיה, לא ניתן לקבל את תחושת האינטימיות, את החום שעוטף אותך מכך שכמות האנשים מותאמת לחלל האירוע.

נכון, ישנן דרכים לפתור את בעיית הגודל. ישנן מחיצות ששמים כדי לחלק חללים, וכך יוצרים הקטנה של החדר, אבל אם התקרה גבוהה, גם המחיצה הזו מרגישה זרה במקרה הטוב, ולא עושה את העבודה במקרה הרע.

נחזור להתפתחות הענף. כיום הרבה מהמקומות הקטנים הוסבו לאירועים. מסעדות מקצות חדרים גדולים לאירועים קטנים, ואולמות האירועים הקטנים עונים על הצורך הברור של אירועים בסדרי גודל של עד 250 אורחים. גם יכולת החיפוש של מקום לאירוע השתכללה, ולמה שתיסעו רחוק אם אתם גרים באזור השרון ויכולים לבחור מקום קטן לאירוע ברעננה אם אתם גרים בה או בכפר סבא או הרצליה הסמוכות.

כאן, תרשו לנו להשוויץ מעט, אנו נכנסים. מול הפארק ברעננה מציע אולם אירועים המתאים לכל גודל של אירוע, מ-30 איש ועד ל- 250 אורחים. בחלל האירועים מסך ומקרן שמתאים מאוד לארוחות עסקיות, סדנאות עובדים, כנסים קטנים, ועוד. באולם הזה נשמח לארח עד 50 איש. מהאולם הגדול יוצאים למרפסת נעימה מאוד, תחת כיפת השמים. האולם מאובזר במערכת טכנולוגית מתקדמת של תאורה והגברה, ומתאימה מאוד לאירוח של אירועים שונים: חתונה קטנה, בר מצווה, בת מצווה, בריתות, חינה, אירועים עיסקיים ואירועים פרטיים כמו ימי הולדת ועוד, בחוויה אינטימית וקסומה.

נשמח לארח אתכם לאירוע המתאים למידותיכם. או כמו שאוהבים להגיד: גדולים באירועים הקטנים.


Clickweb Logo