אולמות אירועים ברעננה


מחפשים אולמות אירועים ברעננה? או אולי בעיר סמוכה אחרת? או אולי לצאת מאזור השרון? הצעדים הראשונים לקראת אירוע החלומות שלכם מתחילים בכמה צמתים שבהם תידרשו לבחור את הדרך, את המסלול שלכם. בחירת אולם האירועים היא משימה לא קלה, יש מבחר גדול של אולמות באזור השרון, אבל יש מעט אולמות שיתאימו לסגנון שלכם, למיקום הגיאוגרפי, שיהיו במידה המדויקת לכמות האורחים, שיעניקו אווירה מיוחדת, אירוח מופתי ואוכל מדהים. כזה הוא מול הפארק ברעננה.

השלב הראשון בהפקת האירוע הוא לבחון ולשקלל היטב כמה אורחים יש לכם באירוע. עשו רשימות מסודרות, הכלילו את המשפחה הקרובה והרחוקה יותר, החברים הקרובים, העמיתים לעבודה ומשם המשיכו לחברים הפחות קרובים, מכרים ועוד אורחים שסימן שאלה מרחף מעליהם לגבי האם הם יגיעו לאירוע. הרשימה שלכם צריכה להכיל בסופו של דבר את רשימת הבטוחים לאירוע, ואת רשימת המתנדנדים. לטובת השקלול הסופי, מספר האורחים הסופי עמו אתם מגיעים לאולם האירועים, אנו ממליצים לכם לקחת חמישה עד עשרה אחוז פחות מקבוצת הבטוחים, ועד שלושים אחוז פחות מרשימת המתנדנדים.

 

אולמות אירועים ברעננה: היתרונות


השלב הבא בבחירת אולם האירועים הוא התמקדות גיאוגראפית, מציאת הלוקיישן האידאלי, מיקום האולם לאירוע. החשיבות שיש למיקום אולם האירועים היא רבה. רצוי שאולם האירועים יהיה קרוב לרוב האורחים, או לפחות ממוקם במרכז מבחינת הפריסה של האורחים. דבר זה חשוב עוד יותר באירועי בריתות שנערכים בשעות הצהריים ודורשים מהאורחים לצאת מהעבודה ולהפסיד כמה שפחות שעות עבודה, או באירועים בימי חמישי בערב, שעת עומס של תנועה בכבישים. כך, אם רוב האורחים שלכם נמצאים באזור השרון בכלל, ובסביבת רעננה בפרט, הישארו בגבולות הגזרה ואל תטריחו את האורחים שלכם למסע ארוך. מול הפארק ברעננה ממוקם במיקום מושלם – בין רעננה להרצליה, עם דרכי גישה נוחים, וחניה גדולה בחינם צמודה למקום.

 

מול הפארק ברעננה עונה על הציפיות שלכם לאולם מושלם

 

השלב הבא בתהליך הוא בחירת האולם עצמו, וכאן מדובר בעולם ומלואו, או אם תרצו, אולם ומלואו. אולם האירועים מול הפארק ברעננה מציע חוויה שלמה ועטפת. עיצוב האולם המחולק לשלושה מתחמים מתאים עצמו לגדלים שונים של כמות אורחים. האולמות מסוגננים מאוד, שופעים בטעם, ומקנים את תחושת ההנאה שבאירוח. משהו באפיון הביתי של מול הפארק נותן לעורכי האירוע להרגיש בבית, כאילו הם מארחים מהסלון הביתי את האורחים הרבים.

האוכל הוא חגיגה לעיניים ותאווה לחך. מתוך תפריט כשר בהשגחת הרבנות המקומית תוכלו לדלג בין ארצות וטעמים ממקומות שונים, הכל בפרזנטציה כובשת ומקסימה. שף המקום מגיע עם רקורד עשיר ועם תשוקה גדולה להוציא מכם ומהאורחים שלכם קריאות התפעלות.

הסטנדרטים הידועים של תושבי רעננה והאזור לאירוח חסר פשרות מוגשמים בשלמות במול הפארק. עם ניסיון של שנים רבות באירוח, הפקת אירועים והסעדה, במול הפארק מגישים לכם אירוע של מקצוענים. מקשיבים לכם, ועושים הכל כדי שכל המשאלות שלכם יוגשמו.

 

 


Clickweb Logo